Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

5215 AD, 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant: 5215 AD

5215 AD

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :5215 AD, 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
Qytet :'s-Hertogenbosch
Rajon 2 :'s-Hertogenbosch
Rajon 1 :Noord-Brabant
Vend :Holandë
Kodi Postar :5215 AD

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NB
gjerësi :51.68724
gjatësi :5.32582
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

5215 AD, 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 5215 AD.

Të tjerët u kërkohet në
5215 AD, 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant,5215 AD ©2014 kodin postar Query