Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

9401 KN, Assen, Assen, Drenthe: 9401 KN

9401 KN

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :9401 KN, Assen, Assen, Drenthe
Qytet :Assen
Rajon 2 :Assen
Rajon 1 :Drenthe
Vend :Holandë
Kodi Postar :9401 KN

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-DR
gjerësi :52.99508
gjatësi :6.56633
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

9401 KN, Assen, Assen, Drenthe është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 9401 KN.

Të tjerët u kërkohet në
9401 KN, Assen, Assen, Drenthe,9401 KN ©2014 kodin postar Query