Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1339 SZ, Regenboogbuurt, Eilandenbuurt, Almere Buiten, Almere, Flevoland: 1339 SZ

1339 SZ

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1339 SZ, Regenboogbuurt, Eilandenbuurt, Almere Buiten, Almere, Flevoland
Zonë 1 :Regenboogbuurt, Eilandenbuurt
Qytet :Almere Buiten
Rajon 2 :Almere
Rajon 1 :Flevoland
Vend :Holandë
Kodi Postar :1339 SZ

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-FL
gjerësi :52.40074
gjatësi :5.30737
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1339 SZ, Regenboogbuurt, Eilandenbuurt, Almere Buiten, Almere, Flevoland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1339 SZ.

Të tjerët u kërkohet në
1339 SZ, Regenboogbuurt, Eilandenbuurt, Almere Buiten, Almere, Flevoland,1339 SZ ©2014 kodin postar Query