Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1053 XA, Oud West, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland: 1053 XA

1053 XA

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1053 XA, Oud West, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland
Zonë 1 :Oud West
Qytet :Amsterdam
Rajon 2 :Amsterdam
Rajon 1 :Noord-Holland
Vend :Holandë
Kodi Postar :1053 XA

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-NH
gjerësi :52.37237
gjatësi :4.87333
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1053 XA, Oud West, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 1053 XA.

Të tjerët u kërkohet në
1053 XA, Oud West, Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland,1053 XA ©2014 kodin postar Query