ХоландијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland: 9285 WL

9285 WL

Адреса И Поштенски Број
Наслов :9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland
Град :Buitenpost
Регионот 2 :Achtkarspelen
Регионот 1 :Friesland
Земја :Холандија
Поштенски :9285 WL

Други Информации
Јазик :Dutch (NL)
Регионален Код :NL-FR
ширина :53.25739
должина :6.14036
Временска Зона :Europe/Amsterdam
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland се наоѓа во Холандија. Нејзините поштенски код е 9285 WL.

Другите се е достапен
9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland,9285 WL ©2014 Поштенски Пребарување