Holandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland: 9285 WL

9285 WL

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland
Qytet :Buitenpost
Rajon 2 :Achtkarspelen
Rajon 1 :Friesland
Vend :Holandë
Kodi Postar :9285 WL

Informacione të Tjera
Gjuhë :Dutch (NL)
Kodi Rajoni :NL-FR
gjerësi :53.25739
gjatësi :6.14036
Zona Koha :Europe/Amsterdam
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland është e vendosur në Holandë.Kodi i saj është zip 9285 WL.

Të tjerët u kërkohet në
9285 WL, Buitenpost, Achtkarspelen, Friesland,9285 WL ©2014 kodin postar Query